Bir kadın olarak susmayacağız!

Ekim 26, 2020 - 14:00
Haziran 1, 2022 - 23:02
 58
Bir kadın olarak susmayacağız!

Bir kadın olarak susmayacağız! Ne oldu? Bülent Arınç, Meclis olağanüstü toplantısında 2. kez kürsüye geldiğinde milletvekili Nursel Aydoğan’ın tepkisine “Hanımefendi sus. Bir kadın olarak sus” cevabını verdi. Bu konu hakkında ne düşünüyoruz? Bülent Arınç’ın bu cinsiyetçi davranışını kadınlar olarak asla kabul etmiyoruz. Hiçbir birey başka bir bireyden cinsiyeti nedeniyle susmasını isteyemez. Bu sebeple, kadınlar olarak susmuyoruz. Bülent Arınç’tan korkmuyoruz, Bülent Arınç’a itaat etmiyoruz! Bülent Arınç’ın cinsiyetçi dünyasını kabul etmeyen tüm kadın ve erkekleri imza kampanyasına katılmaya davet ediyoruz. Çağrımıza ortak olmak için bir imza vererek siz de Bülent Arınç’ın özür dilemesini talep edin. İmza kampanyamızı #BirKadınOlarakSusmayacağız etiketiyle sosyal medyada paylaşarak sesimizin daha yüksek çıkmasına destek olabilirsiniz. İmza vermek için tıklayın!


Bülent Arınç, Meclis olağanüstü toplantısında 2. kez kürsüye geldiğinde milletvekili Nursel Aydoğan’ın tepkisine “Hanımefendi sus. Bir kadın olarak sus” cevabını verdi.


Bülent Arınç’ın bu cinsiyetçi davranışını kadınlar olarak asla kabul etmiyoruz. Hiçbir birey başka bir bireyden cinsiyeti nedeniyle susmasını isteyemez. Bu sebeple, kadınlar olarak susmuyoruz. Bülent Arınç’tan korkmuyoruz, Bülent Arınç’a itaat etmiyoruz! Bülent Arınç’ın cinsiyetçi dünyasını kabul etmeyen tüm kadın ve erkekleri imza kampanyasına katılmaya davet ediyoruz. Çağrımıza ortak olmak için bir imza vererek siz de Bülent Arınç’ın özür dilemesini talep edin. İmza kampanyamızı #BirKadınOlarakSusmayacağız etiketiyle sosyal medyada paylaşarak sesimizin daha yüksek çıkmasına destek olabilirsiniz. İmza vermek için tıklayın!